Liina Jewellery lugu

Tere! Mina olen Liina, Liina Jewellery looja ja ehtedisainer. Mind teevad õnnelikuks mu kaks corgit, loodus ja loomulikult ilusate ehete disainimine.  

Ehete valmistamise avastasin ma enda jaoks gümnaasiumis käies. Siis ei võtnud ma oma uut hobi veel kuigi tõsiselt, seepärast gümnaasiumi lõpetades otsustasin minna õppima hoopis rõiva- ja tekstiilivaldkonda. Mida aeg edasi läks, seda enam sain aru, et ehted on ikkagi see, mis mind kõige rohkem kõnetab. Tänu sellele teadmisele hakkasin ma aina rohkem ehtemaailmas katsetama ja oskusi juurde õppima. Peab tunnistama, et uute oskuste õppimine on ainult kasuks olnud, sest minu esimeste ehete ja praeguste ehete erinevus on suur. 

Eesti ehtepoodidega tutvudes sain aru, et nende valikust ei ole kerge leida poolvääriskividega ega vääriskividega ehteid, mis oleksid lihtsa disainiga, ilusad ning igapäevaselt kantavad. Seega otsustasingi hakata tegema ehteid, mis mulle endale kõige rohkem meeldivad - minimalistliku disainiga poolvääriskividega ehteid.  

Ehete juures olen ma pidanud oluliseks, et metall, millest ehteid teen, oleks kvaliteetne ja kivid looduslikud. Disainimisel pean ma meeles sõnu lihtsus, modernsus ja naiselikkus. Minu sooviks on, et Liina Jewellery ehteid oleks võimalik kanda igapäevaselt aastakümneid. 

Kui Sinulegi meeldivad minimalistlikud ehted, mis on käsitööna valmistatud just Sulle, siis loodan, et leiad siit lehelt enda jaoks midagi ilusat.