Saatmine ja tagastamine

Saatmine

Tellimuse töötlemise aeg peale ostu jõustumist on 1-5 päeva. Kui tellimus on valmis, postitatakse see pakiautomaati ja saadetakse kliendi märgitud kohaletoimetamise aadressile lähedal asuvasse pakiautomaati. Saatmise hind on 3 eurot ja tarneaeg 1-5 päeva. Pakke saadetakse Omniva, DPD ja Smartposti pakiautomaatide kaudu. 

 

Tagastamine 

Kui Sa pole oma ostuga rahul, võid selle tagastada 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist. Tagastada võib kõiki tooteid, välja arvatud eritellimusel valmistatud kaupu. 

Toote tagastamise tingimused on, et toode on kasutamata ja samas seisukorras nagu tellimuse saabumisel. Toode peab olema originaalpakendis ning ostja peab esitama ostu tõendava dokumendi.   

Tagastamiseks saatke kiri e-maili teel liinajewelleryinfo@gmail.com ning saatke tellimus aadressile: Paekalda 22-40, 13628 Tallinn, Eesti. 

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Kui oleme kliendi poolt tagastatud tellimuse kätte saanud, vaatame kauba üle ning otsustame, kas toode vastab tagastamise tingimustele. Seejärel teavitame klienti e-maili teel, kas tagastusnõue on rahuldatud või mitte.
Juhul kui tagastusnõue on rahuldatud, saadetakse hüvitussumma paari päeva jooksul kliendi pangakontole.


Vahetamine

Toodete vahetamiseks tuleb kliendil poele tagastada esimesena ostetud toode. Kui oleme tagastatud toote vastu võtnud, saab klient valida endale uue toote.

Kui klient soovib vahetada esimese toote odavama toote vastu, kantakse talle pangakontole hindade vahe tagasi. Kui klient soovib toote vahetada kallima toote vastu, tuleb tal maksta müüjale puuduolev summa lisaks. 

Kõik saatekulud kannab ostja.